Leden 2014

Avril Lavigne - životopis

24. ledna 2014 v 13:40 | AvrilkaLove♥
Celým jménem je to Avril Ramona Lavigne. Narodila se 27. září v roce 1984 ( momentálně je jí 29 let ) ve znamení vah, v Kanadě, přesněji v provincii Ontario, ve městě Belleville. Je dcerou manželů Judith-Rosanne "Judy" ( rozené Loshaw ) a Jean-Claude Lavigne. Jméno Avril vybral její otec, podle francouzského slova pro duben - avril. Má ještě staršího bratra, Matthewa, a mladší sestru, Michelle. Je to výborná zpěvačka, umí hrát na elektrickou a akustickou kytaru, klavír a bicí. Kromě zpěvačky je tedy i módní návrhářka, textařka, kytaristka a pianistka. Byla osmkrát nominovaná na cenu Grammy. Její rodiče jsou francouzského původu a Avril sama dlouho francouzsky neuměla. Nedávno však chodila na lekce francouzštiny a přestěhovala se na nějakou dobu do Paříže. Ke zpěvu se dostala už ve 2 letech, když zpívala s matkou kostelní písně. Náboženství, které vyznává je křesťanství. Jejím prvním úspěchem byla výhra v rádiové soutěži ( 1998 ), kde si mohla zazpívat s Shaniou Twain. Na koncertě v Ottawě tedy zazpívali píseň What Made You Say That?. Avril v této době také vystupovala v Lennox Community Theatre a tam si jí všiml folkový zpěvák Stev Medd. S ním nahrála 3 písně - Touch the Sky ( vyšlo na albu Quinte Spirit - 1999 ) a na dalším albu z roku 2000 vyšli další dvě písně Temple of Life, Two Rivers. Ale její opravdovou příležitostí se stalo vystupování v místním knihkupectví v Kingstonu ( Ontario ). Tam si jí totiž všiml manažer Cliff Fabri. Hned na to poslal její domácí videa několika vlivným lidem. Prvním byl Mark Jowett, spoluzakladatel manažerské firmy Nettwerk. Ten jí domluvil spolupráci s manažerem Peterem Zizzo a když Avril pobývala v New Yorku, tam napsali píseň Why. To bylo stále v roce 2000. Při dalším pobytu si jí všimla nahrávací společnost Arista Records a podepsala s nimi tedy smlouvu. V té době bylo Avril teprve 16 let.
Co se týče osobního života Avril, v roce 2005 jí Deryck Whibley požádal o ruku na dovolené v Benátkách. Vzali se 15. července r. 2006. Ale manželství se rozpadlo v září 2009. Poté chodila s Brodym Jennerem, ale vztah jim opět nevydržel. V únoru 2012 začala Avril pracovat na novém albu s Chadem Kreogerem ( Nickelback ). Sblížili se natolik, že jí Chad už 8. sprna požádal o ruku. Řekla mu ano a 1. července 2013 na Den Kanady se vzali. Avril má rozjeté i ostatní projekty. Stane se i občas herečkou, vydala své 3 parfémy - Black Star, Forbidden Rose a Wild Rose a pracuje na své módní značce Abbey Dawn. Avril má také nadaci The Avril Lavigne Foundation ( R.O.C.K.S ), která pomáhá dětem s vážným onemocněním nebo zdravotním postižením.

Informace a fotky jsem vyhledala všechny sama, proto kopírovat pouze se zdrojem!

Omluva za neaktivitu

23. ledna 2014 v 19:57 | AvrilkaLove♥ |  Deník
Ahoj.
Moc se omlouvám za moji neaktivitu. Mám jak jistě víte ještě jeden blog a ten je hlavní, takže na tento nemám moc čas. Také píšeme pořád slohovky a písemky ve škole. Nechybí ani domácí úkoly. Doufám, že teď to bude už lepší. :)) Brzy vydám nějaké informace o Avril, další obrázky, její alba apod. :) Tak abyste s tím počítali ... ;)) Zatím se mějte a ještě jednou se moc omlouvám. Pa. ;)

Avril

3. ledna 2014 v 20:20 | AvrilkaLove♥ |  Obrázky

Avril Lavigne - Png #1

2. ledna 2014 v 20:23 | AvrilkaLove♥ |  Grafika s Avril Lavigne
Když byla nuda, tak jsem se pustila do tvorby Png obrázku s Avril Lavigne. Třeba se vám bude k něčemu hodit. ;) Prosím, při použití nemažte zdroj, který je na obrázku už uveden. :)

Fotky z klipu na song Smile

2. ledna 2014 v 18:39 | AvrilkaLove♥ |  Obrázky
Taky bych ty zelené melíry chtěla ... xD


Přivítání na blogu

2. ledna 2014 v 17:37 | AvrilkaLove♥ |  Deník
Ahoj. :)
Vítám vás na mém novém blogu, který je zaměřený především na moji nejoblíbenější zpěvačku Avril Lavigne. Také zde ale naleznete různou grafiku, png obrázky s Avril... prostě všechno možné, čím si krátím čas. ;) Jsem z blogu Mh-moje-monsterky.blog.cz. Pro představení, mé jméno je Kateřina ( ale jsem radši, když mi říkají Kačko, Kačí ), je mi 12 let, miluji sbírání panenek, kreslení, tvorbu grafiky, Avril Lavigne, poslouchání různých songů a mnoho dalšího. :D Přeji příjemné sledování mého blogu :)